Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Zalety programu WMS.net

2018.08.31 SoftwareStudioProgram WMS.net służy do zarządzania operacjami magazynowymi. Odpowiednio wdrożony system WMS zapewnia większą kontrolę nad asortymentem i działaniami personelu, a dzięki zastosowanym funkcjom jest czynnikiem zwiększającym bezpieczeństwo w magazynie podczas realizacji przyjęć, wydań oraz zmian lokalizacji.

Zaletą WMS.net jest dostępność programu przez urządzenia mające zainstalowaną przeglądarkę internetową. Dane przechowywane są na serwerze i aktualizowane na bieżąco. Rozwiązania w chmurze oferowane przez SoftwareStudio umożliwiają pracę grupową, dostęp do zasobów z dowolnego miejsca, bezpieczeństwo danych oraz możliwość pracy na dowolnym systemie.

Mając na uwadze zapewnienie optymalnego systemu zarządzania, konieczne może być dopasowanie standardowej wersji programu do wymogów Państwa firmy. SoftwareStudio oferuje wdrożenie systemu i jego odpowiednie dopasowanie na bazie wieloletniego doświadczenia naszej firmy oraz oczywiście wymogów państwa firmy. Przykładową funkcją, którą jesteśmy w stanie wdrożyć, jest sprawdzanie nośności gniazd paletowych czy półek.2018.08.31 SoftwareStudio_2

WMS.net zapewnia efektywną realizację zadań, dzięki mobilnej wersji programu zainstalowanej na terminalach z systemem Android. Dla przykładu, operator wózka widłowego może zeskanować kod kreskowy artykułu dostarczonego, a w zamian na ekranie komputera mobilnego pokazane będzie oznaczenie miejsca w którym należy umiejscowić asortyment. Jeśli asortyment ma być wydawany zgodnie z FIFO, system wskaże miejsce asortymentu, który należy wydać jako pierwszy z racji czasu jaki jest przechowywany. Rozwiązania takie jak opisane powyżej oprócz przyspieszenia pracy zmniejszają prawdopodobieństwo pomyłek i strat pieniężnych.

Zapraszamy do zapoznania się z ogólnodostępną wersją demonstracyjną programu, która  znajduje się pod adresem http://demo.softwarestudio.com.pl oraz z wersją programu kompatybilną z systemem Android, dostępną https://play.google.com/store/apps/details?id=com.softwarestudio.android.studiomagazyn&hl=pl

 

Paweł Tyszkiewicz
Foto: SoftwareStudio

REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.