Newsletter:
Log4 na FacebookuElektroniczny Miesięcznik Informacji LogistycznejLog4 - Logistyka i magazyn
REKLAMA

Zdrowie pracowników najważniejsze

W związku z szybkim rozprzestrzenianiem się COVID-19 (koronawirus) grupa SSI SCHÄFER rezygnuje z udziału w targach intralogistycznych LogiMAT. Ważniejsze jest zdrowie pracowników i klientów.
Log4-pilne
SSI SCHÄFER będzie uczestniczyć wraz z klientami i zainteresowanymi odwiedzającymi targi, oferując wirtualne stoisko targowe. Ta cyfrowa prezentacja będzie zawierać kluczowe technologie, jak również możliwość osobistej konsultacji z ekspertami.
 
Po dokładnej analizie Grupa SSI SCHÄFER zdecydowała się nie brać udziału w targach intralogistycznych LogiMAT 2020 od 10 do 12 marca w Stuttgarcie.
 
Steffen Bersch, prezes zarządu grupy SSI SCHÄFER, wyjaśnia: "Biorąc pod uwagę szybkie rozprzestrzenianie się wirusa COVID-19, jesteśmy zobowiązani do skoncentrowania się na dobru naszych pracowników i klientów. W związku z tym wspieramy wysiłki urzędników służby zdrowia i samorządów lokalnych na rzecz ograniczenia rozprzestrzeniania się tego wirusa. Biorąc pod uwagę obecną ocenę ryzyka, nie możemy dłużej brać odpowiedzialności za udział w targach z międzynarodową publicznością".
 
SSI SCHÄFER kontynuuje współpracę z obecnymi i potencjalnymi nowymi klientami LogiMAT 2020, przenosząc targi na stronę internetową firmy. Nowe wirtualne stoisko będzie wkrótce dostępne na stronie ssi-schaefer.com. Obejmie ono prezentację kluczowych technologii i doradztwo, a także wymianę doświadczeń z ekspertami, w celu ułatwienia rozmów z klientami i odwiedzającymi targi. "Kontynuujemy nasz dialog z klientami i jesteśmy przekonani, że wirtualne stoisko na naszej stronie internetowej z różnymi prezentacjami jest świetną alternatywą dla naszych klientów, partnerów i zainteresowanych firm", mówi Enrico Gazzano, wiceprezes ds. marketingu globalnego w SSI SCHÄFER.

SSI SCHÄFER
REKLAMA
Ta strona wykorzystuje ciasteczka lub podobne technologie do przechowywania informacji. Brak zmiany w ustawieniach przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej w naszej polityce prywatności.